Jesteś tutaj: Strona główna  »  Finanse

Finanse

Nasze biura rachunkowe posiadają ofertę, w której znajdziecie Państwo pomoc udzielaną w zakresie pozyskiwania finansowania przedsiębiorstw dla realizacji własnych celów. Zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem dokumentów, obligatoryjnych wniosków, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie potrzebnego wsparcia finansowego.

Nasze usługi księgowe oraz finansowe realizowane są dla małych i średnich, a szczególnie dla nowych firm. Wykwalifikowana księgowa z naszego zespołu ekspertów oddelegowana jest do działania w wybranym obszarze w ramach prowadzonej współpracy. Jej pomoc umożliwia zgodne z przepisami prawa sporządzanie akt, jakie potrzebne są przy zakładaniu, rozpoczynaniu prowadzenia działalności przez dane podmioty gospodarcze.

Biuro rachunkowe zajmuje się również rozliczaniem dotacji i subwencji otrzymanych z budżetu Urzędu Miasta lub Gminy na działania celowe. Ewidencjonujemy również środki otrzymane przez Stowarzyszenia i Fundacje - posiadające status Organizacji Pożytku Publicznego z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na zadania zlecone.

Nasze biura zlokalizowane są na terenie Krakowa oraz Bytomia. Celem uzyskania dodatkowych informacji o usługach finansowych zachęcamy do lektury artykułów na naszym serwisie internetowym.

Linki do ważnych instytucji finansowych i księgowych: