Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta

Usługi księgowe

Świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe w sposób rzetelny zgodny z wymaganiami stosowanymi wobec podmiotów gospodarczych działających w obszarze rachunkowości. Ponosimy odpowiedzialność za realizowane przez nas świadczenia oraz posiadamy polisę ubezpieczeniową OC. Spełniamy formalne wymagania obowiązujące biura rachunkowe w Polsce, a za standard wykonywanych usług odpowiada kadra pracownicza, składająca się z osób posiadających długi staż w branży.

Nasze biuro księgowe obszarem swoich działań obejmuje płaszczyznę kadrowo-płacową oraz finansową. Ramy współpracy ustalmy podczas konsultacji, precyzując zakres obowiązków zgodnie z bieżącymi potrzebami Klientów. Realizujemy świadczenia w ramach stałej kooperacji, jak też doraźnego wsparcia. W obszarze usług księgowych, doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej firm, podejmujemy się współpracy z przedsiębiorcami z sektora małych, średnich i dużych firm z różnych branż.

Biuro rachunkowe Conti znajduje się na terenie Krakowa oraz Bytomia. Pomagamy przedsiębiorcom w rozwoju działalności, przejmując część obowiązków, nałożonych prawnie na podmioty gospodarcze. Księgowa, realizująca w ramach podjętej umowy, usługi to specjalista w zakresie rachunkowości. Jej pomoc pozwala uniknąć błędów, dodatkowych kosztów oraz oszczędzić czas.

Nasza oferta obejmuje w szczególności: